25 Wrz

Raport meczowy grup młodzieżowych

Juniorzy młodsi umocnili się na pozycji lidera po bardzo dobrym meczu z Widzewem. Trampkarze wreszcie odnieśli przekonywujące zwycięstwo, Mlodzicy zagrają dopiero w środę. Orliki powalczyły z Borutą.

E2 Orlik Grupa 3

Nasza przewaga w pierwszych 2 tercjach nie podlegała dyskusji i prowadzenie 4:0 wskazywało na pewne 3 pkt. Niestety brak koncentracji, ale i lepsza gra przeciwnika i do tego fantastyczne strzały doprowadziły do remisu a później prowadzenia 4:5, nasz zespół znów się obudził doprowadził do remisu i kiedy wydawało się że wrócimy na właściwe tory to ponownie dały znać o sobie błędy w defensywie, które spowodowały utratę bramki na 5:6. Kiedy desperacko walczyliśmy o remis, zawodnikom gości w samej końcówce udało się wyprowadzić kontratak i ustalili wynik na 5:7. Głowa do góry, spotkanie było bardzo dobre, niestety tym razem zabrakło szczęścia. Najważniejsze że mimo fatalnej pogody mieliśmy wysoka frekwencje a każdy mecz to nowe doświadczenie, które będzie procentowało, a ewidentnie rocznik 2008/2009 wygląda z każdym meczem coraz lepiej.

Kolejny mecz zagramy na wyjeździe z UKS 35 Łódź
Spotkanie zaplanowano na sobotę 30 września 2017 r. na godzinę 10:00 w Łodzi (ul. Stanisława Tybury 4)

KKS Koluszki - MKP Boruta Zgierz 5:7
gole: Ola Grzelak x4, Iwo Szymański

D2 Młodzik Grupa 3

Niestety, po ciężkim meczu i po walce przegrywamy z Widzewem.

Kolejny mecz zagramy na wyjeździe z MKP Boruta Zgierz
Spotkanie zaplanowano na sobotę 30 września 2017 r. na godzinę 13:00 w Zgierzu (ul. Wschodnia 2)

KKS Koluszki - SP Widzew 1:4
gole: Paweł Jakubowski

C2 Trampkarz Grupa 1

Tym razem frekwencja była bardzo dobra i automatycznie przełożyło się to na grę i wynik. Od samego początku nasi zawodnicy narzucili sówj styl gry i stosowali wysoki presing, goście mieli problemy z wybiciem piłi z własnej połowy. Taka gra zaowocowała rzutem karnym. Padł gol, niestety sędzia nakazał powtórkę jedenastki i tym razem piłka wylądowała na poprzeczce. Ta sytuacja dodała nieco wiatru w żagle gościom i gra się wyrównała. Przez dłuższy czas naszej drużynie nic nie wychodziło. Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Filip, który w krótkim odstępie czasu zaliczył klasyczny hattrick. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, chociaż goście też mieli swoje okzacje, to jednak KKS zdobywał kolejne gole i pewnie wygrał mecz.

Następny mecz zagramy na wyjeździe z LKS MAlina Piątek.
Spotkanie zaplanowano na wtorek 3 października  2017 r. na godzinę 16:00 w Piątku (ul. Szkolna 1)
Zbiórka 14:15

KKS Koluszki - Metalowiec Łódź 7:0
gole: Filip Bator x5, Wiktor Jakubowski, Damian Cieniak

B2 Junior Młodszy

Mecz z Widzewem był naprawdę dobry w wykonaniu rocznika 2002. Była walka, pot i tym razem nie łzy jak w spotkaniu z SMSem, ale radość, że jeśli na boisku działa hasło jeden za wszystkich wszyscy za jednego to wtedy pojawi się dobry wynik. Oczywiście nadal pojawiały się błędy w defensywie i Widzew miał swoje okazje, ale dobrze spisywał się bramkarz. Po naszej stronie też było sporo niewykorzystanych sytuacji, zatem wynik jest jak najbardziej odzwierciedleniem tego co działo się na boisku, a bramka Huberta Ratajskiego była jak to mówi nasz ulubiony komentator T Hajto - "truskawka na torcie".

Następny mecz zagramy u siebie z MUKS Akademia Tuszyn
Spotkanie zaplanowano na sobotę 30 września 2017 r. na godzinę 14:00 w Koluszkach

KKS Koluszki - SP Widzew 5:1
gole: Daniel Chłądzyński x2, Hubert Ratajski, Kacper Zalewski, gol samobójczy