Trener - Rocznik 2002

team1

602-686-104

Sebastian
Szczepaniak

Napisz do trenera

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

KKS Koluszki - Rocznik 2002

  • All
  • Bramkarze
  • Napastnicy
  • Obrońcy
  • Pomocnicy
  • Wiktor Lewiński2002

    Wiktor Lewiński
    2002

    • Bramkarze
  • Bartek Kwieciński2002

    Bartek Kwieciński
    2002

    • Bramkarze
  • Krystian Wichrowski2003

    Krystian Wichrowski
    2003

    • Obrońcy
  • Wiktor Orłowski
2004

    Wiktor Orłowski
    2004

    • Obrońcy
  • Jakub Kałużny2002

    Jakub Kałużny
    2002

    • Obrońcy
  • Wojciech Żyndul2002

    Wojciech Żyndul
    2002

    • Obrońcy
  • Michał Szklarek2002

    Michał Szklarek
    2002

    • Obrońcy
  • Kamil Zrobek2003

    Kamil Zrobek
    2003

    • Obrońcy
  • Bartłomiej Bartłomjiejczyk2003

    Bartłomiej Bartłomjiejczyk
    2003

    • Pomocnicy
  • Seweryn Tomczak2003

    Seweryn Tomczak
    2003

    • Pomocnicy
  • Bartosz Jurda2002

    Bartosz Jurda
    2002

    • Pomocnicy
  • Jakub Płacheta2002

    Jakub Płacheta
    2002

    • Pomocnicy
  • Kacper Zalewski2002

    Kacper Zalewski
    2002

    • Pomocnicy
  • Hubert Ratajski2002

    Hubert Ratajski
    2002

    • Pomocnicy
  • Michał Kwiatkowski2002

    Michał Kwiatkowski
    2002

    • Pomocnicy
  • Jędrzej Jaśniewski2004

    Jędrzej Jaśniewski
    2004

    • Pomocnicy
  • Jan Ścibiorek2003

    Jan Ścibiorek
    2003

    • Pomocnicy
  • Krzysztof Marczyk

    Krzysztof Marczyk

    • Pomocnicy
  • Daniel Chłądzyński2002

    Daniel Chłądzyński
    2002

    • Napastnicy
  • Adrian Sadowski2004

    Adrian Sadowski
    2004

    • Napastnicy

Tabela rozgrywek Junior Młodszy B2

Dryżyna
Mecze Wgr. Rem. Por. +/- Gole zd. Gole str. PKT
1 Róża Kutno 12 10 1 1 28 45 17 31
2 Metalowiec Łódź 12 10 0 2 34 56 22 30
3 UKS SMS II Łódź 12 8 1 3 41 59 18 25
4 SP Widzew 12 7 1 4 15 32 17 22
5 MUKS Akademia Tuszyn 12 7 0 5 16 33 17 21
6 KKS Koluszki 12 7 0 5 11 51 40 21
7 KS Włókniarz Konstantynów 12 6 1 5 0 34 34 19
8 Start Brzeziny 12 5 2 5 -1 37 38 17
9 Kolejarz Łódź 12 5 0 7 5 33 28 15
10 LZS Justynów 12 4 2 6 0 27 27 14
11 MKS Łodzianka 12 3 0 9 -50 16 66 9
12 Orzeł Łódź 12 1 1 10 -49 6 55 4
13 Iskra Głowno 12 0 1 11 -50 4 54 1

Ostatni mecz

25-11-2017 11:00
 
SP Widzew 6 : 0 Orzeł Łódź

Ostatni mecz

25-11-2017 10:00
 
Iskra Głowno 1 : 2 KKS Koluszki

Junior Młodszy B2

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Szukaj

Nie siedź w domu. Przyjdź na trening!