17 Gru

Wigilia klubowa 2018

Po raz pierwszy w historii naszego klubu zorganizowaliśmy wspólną wigilię dla wszystkich grup młodzieżowych, rodziców, trenerów oraz zarządu.

14 grudnia 2018r. , coś co wydawało się nierealne, stało się faktem i sala bankietowa "u Lenarta" w sposob perfekcyjny ugościła 100 najmlodszych zawodników klubu KKS Koluszki z roczników 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. Wśród kolejnych 40 osób byli rodzice, trenerzy w osobach Mariusz Gajek, Sebastian Szczepaniak, Marcin Krzemiński, Gabriel Kilian oraz zarząd klubu.

Gośćmi honorowymi byli: Burmistrz Koluszek Waldemar Chalat oraz radny Piotr Stefańczyk, za przybycie serdecznie dziękujemy.

\Cieszymy się, że tak liczne grono dzieci i rodziców było z nami, pozdrawiąjac i zycząc jeszce raz zdrowych spokojnych świąt wszystkim tym, którzy nie mogli ostatecznie być z nami.

Wigilia otworzył prezes klubu KKS Koluszki Bartosz Kacperski wraz z Burmistrzem Koluszek Waldemarem Chalatem. Sama uroczystość przebiegała jak najlepszy finał ligi mistrzow, czyli w mgnieniu oka, a to zasługa naszego świętego Mikołaja, który przywiózł paczki dla wszystkich zawodników i w pocie czoła zdążył je rozdac. Bylo jeszce kilka dodatkowych atrakcji w postaci medali oraz nagród dla wyróżnionych zawodników, które przygormtowali trenerzy wraz z rodzicami.

I bardzo wazne informacja, oczywiście pozostałe nasze zespoły, czyli seniorzy grający w A i B klasie oraz juniorzy rocznika 2002,2003,2004 swoje wigilie odbyły już wcześniej. Jednym słowem KKS KOLUSZKI to już nie tylko klub to jedna wielka rodzina, która liczy już prawie 180 zawodników.

Szanowni rodzice, ponieważ pojawiły się pytanie czy takie spotkania będą odbywały się częściej - odpowiadamy .... TAK.
Teraz niech przyjdzie wiosna, bo już w naszych głowach urodził się pomysł na realizację turnieju piłki nożnej w połączeniu z rodzinnym piknikiem i wielkim grilowaniem na obiektach KKS Koluszki.

GALERIA

Nie siedź w domu. Przyjdź na trening!