01 Kwi

Raport meczowy

Rozpoczęła się runda rewanżowa. W pierwszej kolejce spotkań nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze.

E1 Orlik

Orlik udanie wystartował w rozgrywkach ŁZPN pokonując w pierszym meczu wymagającego przeciwnika - ŁAF. Sam mecz przebiegał pod dyktando naszego zespołu, co zaowocowało hat-trickiem Oli Grzelak oraz efektownej bramce Kuby Robaszka. Było jeszcze sporo sytuacji po naszej stronie ale raziła nieskuteczność. Kiedy rywale już podchodzili pod nasze pole karne to napotykali na świetnie dysponowanego Kacpra Kędzierskiego.

Kolejne mecze:


KKS Koluszki - Łódzka Akademia Futbolu 4:1
gole: Ola Grzelak x3, Kuba Robaszek 

C2 Trampkarz Grupa 1

W ostatniej akcji meczu w doliczonym czasie gry Michał Szadkowski strzela przepięknego gola na wagę remisu. Brawo dla obu drużyn, które stworzyły fantastyczne widowisko.

Kolejne mecze:

KKS Koluszki - GKS Ksawerów 3:3
gole: Michał Szadkowski x2, Sebastain Kościelecki


 

B1 Junior Młodszy

Junior młodszy przywiózł 3 pkt z Łodzi po wyczerpującej walce z miejscowym Kolejarzem. Mecz obfitował w efektowne akcje bramkowe oraz walkę o każdy metr boiska. Rywale nie strzelili karnego już 2 minucie meczu (chociaż był on podyktowany błędnie). Nie uznano za to im przepięknego gola przewrotką (pozycja spalona). Bramkę w końcu zdobyli. My po festiwalu niewykorzystanych sytuacji zaczęliśmy trafiać. Zaczął Daniel Chłądzynski na 1:1, Kacper Zalewski na 1:2 i Paweł Kaczorowski na 1:3. Przeciwnik jeszce się podniósł w 87 min i zdobył bramkę kontaktową na 2:3, ale to wszystko na co było ich stać w tym meczu. My mogliśmy jeszce zdobyć bramkę na 2:4, ale zabrakło naprawdę niewiele. Cieszy postawa całego zespołu i.powrót do.bramki Wojtka Wijaty. Czekamy na szybki powrót na boisko kontuzjowanego Kacpra Śnieguły.

Kolejne mecze:

Kolejarz Łódź - KKS Koluszki 2:3
gole: Daniel Chłądzyński, Kacper Zalewski, Paweł Kaczorowski

Nie siedź w domu. Przyjdź na trening!