09 Kwi

Raport meczowy

W drugiej serii spotkań mieliśmy huśtawkę nastrojów, ale ogólnie weekend można uznać za udany.

E1 Orlik

Orlik niestety wrócił na tarczy z Aleksandrowa. Przez cały mecz nic nie zapowiadało dotkliwiej porażki. Spotkanie mogło się podobać, po obu stronach były budowane składne i przemyślane akcje. Niestety w pierwszej fazie spotkania nie wykorzystaliśmy trzech 100% sytuacji sam na sam. A stara piłkarska prawda mówi, że takie okazje się mszczą i niestety nas ona również nie oszczędziła. Sokół zdobył 2 bramki. Zdobyliśmy bramkę kontaktową na 2:1 i kiedy wydawało się że remis jest już w naszym zasięgu, straciliśmy kolejne bramki w końcówce na 3:1 a później 4:1. Pozostałe gole były już efektem korekt w składzie (kontuzja bramkarza) i nie powinny tak łatwo wpadać do siatki. Wynik na pewno nie będzie tu odzwierciedleniem na przekór naprawdę dobrego spotkania. Reasumując gramy i walczymy dalej, porażki są po to żeby nas uczyć.

W drugim meczu naszej grupy AKS SMS Łódź przegrał u siebie z Łódzką Akademią Futbolu 1:5

Kolejne mecze:

Sokół Aleksandrów - KKS Koluszki  8:1
gole: Adam Tosik


 

C2 Trampkarz Grupa 1

"Udany rewanż". Nasz zespół U15 podejmował drużynę GLKS Dłutów, z którą w poprzedniej rundzie przegrał 1:2. Rewanż wypadł okazale i po czterech golach zdobytych przez naszych graczy goście w końcówce odpowiedzieli honorowym trafieniem i mecz zakończył się wynikiem 4:1.
Przepiękną bramkę dla naszego zespołu zdobył Sebastian Kościelecki, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem przytomną podcinką piłki przelobował dobrze dziś dysponowanego golkipera drużyny gości.

Gratulacje !!!

Kolejne mecze:

KKS Koluszki - GLKS Dłutów 4:1
gole: Sebastian Kościelecki x2, Damian Depta, Wiktor Jakubowski


 

B1 Junior Młodszy

Drużyna odniosła zwycięstwo 4:1 w meczu z LZS Justynow. Mecz przebiegał pod dyktando naszego zespołu. Przy prowadzeniu 2:0 zespół z Justynowa dwukrotnie poważnie zagroził naszej bramce, w między czasie były sytuacje na 3:0 - niewykorzystane - co się zemscilo i przeciwnik strzelił bramkę kontaktową na 2:1. Końcówka należała jednak do nas i kolejne akcje bramkowe daly nam bezpieczne prowadzenie i zwycięstwo w całym meczu 4:1.

Kolejne mecze:

KKS Koluszki - LZS Justynów 4:1
gole: Paweł Kaczorowski x2, Daniel Chłądzynski, Konrad Janik

Nie siedź w domu. Przyjdź na trening!