29 Kwi

Raport meczowy

Skrajnie różne nastroje po czwartewj rundzie zmagań drużyn młodzieżowych. Orliki tym razem pauzowały.

E1 Orlik

Tym razem nasza drużyna pauzowała. Ale nie oznacza to, że nie ma żadnych pozytywnych wiadomości. Nasza zawodniczka Aleksandra Grzelak została powołana do kadry województwa i zdążyła zadebiutować (rozegrała 20 minut) w meczu przeciwko kadrze Mazowsza 2005. Po tym spotkaniu Ola została oficjanie włączona do kadry 2005 (jako jedna z 2 zawodniczek z 2007 rocznika). Gratulacje!

Kolejne mecze:

KKS Koluszki - pauza


 

C2 Trampkarz Grupa 1

To spotkanie było uznawane za hit czwartej kolejki rozgrywek C2 Trampkarz. Aktualny lider z Tuszyna przyjechał do Koluszek w bardzo dobrych nastrojach po trzech wygranych z rzędu w stosunku bramkowym 30:0. Nasz zespół po dwóch zwycięstwach i remisie zajmował czwartą lokatę.
Mecz rozpoczął się bliźniaczo podobnie do meczu z Ksawerowem z pierwszej kolejki. Po kwadransie powinno być 3:0 dla naszego zespołu, ale nasi zawodnicy razili nieskutecznością i raz za razem marnowali doskonałe okazje podbramkowe. To był jak się później okazało kluczowy moment, przez który nie odnieśliśmy zwycięstwa. W kolejnych minutach po trzech stałych fragmentach egzekwowanych przez zespół Jagiellonii tracimy aż trzy gole. Bramka naszego stopera Kacpra Krzepińskiego w końcówce pierwszej połowy bezpośrednio z rzutu wolnego podtrzymała zespół w grze o zwycięstwo w tym meczu. Po przerwie strzelamy kontaktowego gola w zamieszaniu podbramkowym, gdzie najprzytomniej zachował się Damian Depta i zrobiło się 2:3. Wszyscy wierzyli w piękny "come back" analogiczny do meczu z Ksawerowem (3:3) i ruszyli na rywala. Niestety tym razem nie było "happy end-u", bo po kontaktowej bramce szybko i co najgorsze w dziecinny sposób tracimy kolejne dwa gole. Rywal tego dnia był bezlitosny dla nas zdobywając wszystkie pięć goli po stałych fragmentach gry. W końcówce goście zdobywają bramkę z kontrataku i ostatecznie w całym meczu wygrywają 6:2.

Rezultat niedzielnego spotkania ostatecznie przekreśla szansę na wygranie grupy w tej rundzie. Teraz drużynie pozostaje walka o czołową trójkę. Kluczowe będzie spotkanie z Metalowcem, które odbędzie się w następnej kolejce w Łodzi. W ubiegłej rundzie ulegliśmy 2:3 w Koluszkach. W niedzielę zespół zapowiada walkę o zwycięstwo.

Kolejne mecze:

KKS Koluszki - Jagiellonia Tuszyn 2:6
gole: Kacper Krzepiński, Damian Depta


 

B1 Junior Młodszy

Juniorzy zagrali dobre spotkanie przeciwko Włókaniarzowi Konstantynów. Mecz na początku przebiegał pod nasze dyktando, niestety strzał wyjątkowej urody naszych przeciwników otworzyl wynik spotkania i dał prowadzenie Włókniarzowi. Nie trzeba było długo czekać i po akcji Kaczorowski - Chladzynski temu drugiemu wystarczyło dołożyć noge i było 1:1. Na prowadzenie czekaliśmy zaledwie 2 minuty, kiedy to Kacper Zalewski znakomitym prostopadłym podaniem obsłużył Daniela Chladzynskiemu i do przerwy schodziliśmy prowadząc 2:1. Na drugą połowę wyszliśmy szukając trzeciej bramki i w końcu się udało, tym razem Bartłomiejczyk do Zalewskiego i było 3:1. Ostatnie dwie bramki to już pewne wykończenie sytuacji sam na sam z bramkarzem przez Pawła Kaczorowskiego. Wynik 5:1 wskazuje na dominację naszego zespołu, jednak zespół z Konstantynowa postawił poprzeczkę wysoko i długo walczył o pozytywny wynik. Cieszy postawa zespołu oraz bardzo dobra zmiana Pauliny Dziedzianowicz, która pokazała że jest w wysokiej formie.

Skład: Wijata, Trela, Orłowski, Ratajski, Grobelny (Śniegula), Lijek, Kałużny (Dziedzianowicz), Zalewski, Bartłomiejczyk, Kaczorowski, Chłądzyński (Wojtas)

Kolejne mecze:

KKS Koluszki - Włókniarz Konstantynów 5:1
gole: Daniel Chłądzynski x2, Paweł Kaczorowski x2, Kacper Zalewski

Nie siedź w domu. Przyjdź na trening!