Tabela rozgrywek II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

Poz. Drużyna Roz. +/- Ptk. W R P GZ GS
1. Jagiellonia Tuszyn 12 +49 30 9 3 0 56 7
2. Sokół Aleksandrów 12 +23 27 8 3 1 34 11
3. KP Sporting Radomsko 12 +15 26 8 2 2 38 23
4. WKS 1957 Wieluń 12 -14 15 5 0 7 27 41
5. Concordia 1909 Piotrków Tryb. 12 -18 10 3 1 8 14 32
6. KKS Koluszki 12 -14 9 3 0 9 25 39
7. Szczerbiec Wolbórz 12 -41 4 1 1 10 11 52

KKS Koluszki :: II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

sobota, 22 sierpień 2020
14:04 Sokół Aleksandrów 0 : 0 Jagiellonia Tuszyn ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
14:04 ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
14:04 KP Sporting Radomsko 2 : 1 WKS 1957 Wieluń Radomsko
14:04 Radomsko
niedziela, 23 sierpień 2020
14:04 Concordia 1909 Piotrków Tryb. 2 : 0 KKS Koluszki Piotrków Trybunalski
14:04 Piotrków Trybunalski
środa, 26 sierpień 2020
14:04 Jagiellonia Tuszyn 5 : 2 KP Sporting Radomsko ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
14:04 ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
14:04 KKS Koluszki 3 : 1 WKS 1957 Wieluń ul. Żwirki 22 , Koluszki
14:04 ul. Żwirki 22 , Koluszki
14:04 Szczerbiec Wolbórz 2 : 2 Sokół Aleksandrów Wolbórz
14:04 Wolbórz
sobota, 29 sierpień 2020
14:04 KP Sporting Radomsko 4 : 1 Szczerbiec Wolbórz Radomsko
14:04 Radomsko
14:04 WKS 1957 Wieluń 0 : 8 Jagiellonia Tuszyn Wieluń
14:04 Wieluń
poniedziałek, 31 sierpień 2020
14:04 Sokół Aleksandrów 3 : 1 Concordia 1909 Piotrków Tryb. ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
14:04 ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
sobota, 5 wrzesień 2020
14:10 KKS Koluszki 1 : 6 Jagiellonia Tuszyn ul. Żwirki 22 , Koluszki
14:10 ul. Żwirki 22 , Koluszki
14:11 Concordia 1909 Piotrków Tryb. 0 : 3 KP Sporting Radomsko Piotrków Trybunalski
14:11 Piotrków Trybunalski
niedziela, 6 wrzesień 2020
14:11 Szczerbiec Wolbórz 2 : 3 WKS 1957 Wieluń Wolbórz
14:11 Wolbórz
sobota, 12 wrzesień 2020
14:12 WKS 1957 Wieluń 6 : 1 Concordia 1909 Piotrków Tryb. Wieluń
14:12 Wieluń
niedziela, 13 wrzesień 2020
10:00 Sokół Aleksandrów 3 : 0 KKS Koluszki ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
10:00 ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
11:00 Jagiellonia Tuszyn 5 : 0 Szczerbiec Wolbórz ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
11:00 ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
sobota, 19 wrzesień 2020
11:00 Sokół Aleksandrów 6 : 1 KP Sporting Radomsko ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
11:00 ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
11:00 KKS Koluszki 6 : 0 Szczerbiec Wolbórz ul. Żwirki 22 , Koluszki
11:00 ul. Żwirki 22 , Koluszki
11:00 Concordia 1909 Piotrków Tryb. 0 : 7 Jagiellonia Tuszyn Piotrków Trybunalski
11:00 Piotrków Trybunalski
sobota, 26 wrzesień 2020
14:15 WKS 1957 Wieluń 0 : 3 Sokół Aleksandrów Wieluń
14:15 Wieluń
14:15 Szczerbiec Wolbórz 0 : 1 Concordia 1909 Piotrków Tryb. Wolbórz
14:15 Wolbórz
15:00 KP Sporting Radomsko 7 : 3 KKS Koluszki Radomsko
15:00 Radomsko
sobota, 3 październik 2020
11:00 KKS Koluszki 3 : 0 Concordia 1909 Piotrków Tryb. ul. Żwirki 22 , Koluszki
11:00 ul. Żwirki 22 , Koluszki
14:16 WKS 1957 Wieluń 0 : 6 KP Sporting Radomsko Wieluń
14:16 Wieluń
niedziela, 4 październik 2020
14:16 Jagiellonia Tuszyn 4 : 0 Sokół Aleksandrów ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
14:16 ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
sobota, 10 październik 2020
11:00 WKS 1957 Wieluń 4 : 1 KKS Koluszki Wieluń
11:00 Wieluń
14:18 Sokół Aleksandrów 7 : 0 Szczerbiec Wolbórz ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
14:18 ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
14:18 KP Sporting Radomsko 1 : 1 Jagiellonia Tuszyn Radomsko
14:18 Radomsko
sobota, 17 październik 2020
14:19 Szczerbiec Wolbórz 2 : 5 KP Sporting Radomsko Wolbórz
14:19 Wolbórz
14:19 Concordia 1909 Piotrków Tryb. 1 : 3 Sokół Aleksandrów Piotrków Trybunalski
14:19 Piotrków Trybunalski
niedziela, 18 październik 2020
14:19 Jagiellonia Tuszyn 7 : 0 WKS 1957 Wieluń ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
14:19 ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
sobota, 24 październik 2020
14:20 KP Sporting Radomsko 2 : 1 Concordia 1909 Piotrków Tryb. Radomsko
14:20 Radomsko
14:20 WKS 1957 Wieluń 7 : 1 Szczerbiec Wolbórz Wieluń
14:20 Wieluń
niedziela, 25 październik 2020
11:00 Jagiellonia Tuszyn 6 : 2 KKS Koluszki ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
11:00 ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
sobota, 7 listopad 2020
14:21 Concordia 1909 Piotrków Tryb. 2 : 4 WKS 1957 Wieluń Piotrków Trybunalski
14:21 Piotrków Trybunalski
niedziela, 8 listopad 2020
11:00 KKS Koluszki 1 : 2 Sokół Aleksandrów ul. Żwirki 22 , Koluszki
11:00 ul. Żwirki 22 , Koluszki
14:21 Szczerbiec Wolbórz 0 : 6 Jagiellonia Tuszyn Wolbórz
14:21 Wolbórz
środa, 11 listopad 2020
13:00 Szczerbiec Wolbórz 3 : 2 KKS Koluszki Wolbórz
13:00 Wolbórz
14:22 Jagiellonia Tuszyn 1 : 1 Concordia 1909 Piotrków Tryb. ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
14:22 ul. Józefa Poniatowskiego 13 , Tuszyn
14:22 KP Sporting Radomsko 0 : 0 Sokół Aleksandrów Radomsko
14:22 Radomsko
sobota, 14 listopad 2020
10:00 KKS Koluszki 3 : 5 KP Sporting Radomsko ul. Żwirki 22 , Koluszki
10:00 ul. Żwirki 22 , Koluszki
14:22 Sokół Aleksandrów 5 : 1 WKS 1957 Wieluń ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
14:22 ul. 11 Listopada 98 , Aleksandrów Łódzki
14:22 Concordia 1909 Piotrków Tryb. 4 : 0 Szczerbiec Wolbórz Piotrków Trybunalski
14:22 Piotrków Trybunalski

Nie siedź w domu. Przyjdź na trening!

logo_koluszki_01.png
logo_agat_01.png
logo_polhun_01.png
logo_osir_01.png
logo_kpgk_01.png
logo_husq_01.png
logo_petroenergia_01.png
logo_papajgym_01.png
logo_olszynscy_01.png
logo_sonata_01.png
logo_startrans_01.png
logo_anpol_01.png
logo_biesiadowo_01.png
logo_award_01.png
logo_cezros_01.png
logo_cezan_01.png
logo_wk_trend_01.png
logo_kacperkom_01.png
logo_e2system.png
logo_campanile_01.png