13 Maj

Raport meczowy

Trochę nietypowa kolejka spotkań rozłożona na kilka dni. Juniorszy nadal na fali wznoszącej. trmpkarze upodobali sobie remisy, a  orliki zanotowały dotkliwą porażkę.

E1 Orlik

Swój dwómecz zaczęliśmy już w czwartek, kiedy w Koluszkach podejmowaliśmy drużynę AKS SMS Łódź. Po zaciętym boju zremisowalismy 3:3. Mecz obfitował w wiele akcji podbramkowych, a fantastyczna postawa bramkarza przeciwników plus bramka stracona dosłownie na 2 minuty przez końcem dała remis przeciwnikom.

W sobotę graliśmy w Łodzi z miejscową Akademią Futbolu. Nie ma się co rozpisywać o tym meczu, ponieważ było to spotkanie "do jednej brami". Zapominamy o wyniku, głowy do góry i pracujemy dalej.

Kolejne mecze:

KKS Koluszki - AKS SMS Łódź 3:3
gole: Ola Grzelak, Mateusz Tryt, Jakub Robaszek

Łódzka Akademia Futbolu - KKS Koluszki 14:2
gole: Marcel Dudek, Mateusz Tryt

C2 Trampkarz Grupa 1

Mimo, że dwa razy prowadziliśmy w tym meczu niestety tylko remisujemy. Kolejny raz zawiodła skuteczność pod bramką rywala, gdyż sytuacji było przynbajmniej na zdobycie 10 goli ... Drużyna Miazgi miała w meczu dwa rzuty wolne i oba zamieniła na gole ...

KKS Koluszki - Miazga Brójce 2:2
gole: Michał Szadkowski, Sebastian Kościelecki

B1 Junior Młodszy

Mecz juniorów młodszych z Kolejarzem to kolejne spotkanie starych znajomych, trafiamy na siebie w kolejnych ligach niczym reprezentacja Polski na reprezentację Anglii swego czasu. Znamy się bardzo dobrze, Dlatego każde spotkanie obfituje w olbrzymie emocje i tak samo było tym razem. Kolejarz chciał wygrać to spotkanie i zaskoczył ofensywną grą, raz po raz atakując naszą bramkę. Duża ilość rzutów rożnych i wolnych bita przez rywali na szczęście nie przynosiła skutków. My powoli jednak nabieralismy swojego tempa i w końcu udało się zdobyć prowadzenie. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Zalewskiego piłkę do własnej bramki skierował zawodnik Kolejarza. Chwilę później Kaczorwski po raz kolejny urwał się obrońcą, popędził na skrzydle, wbiegł w pole karne i został nieprzepisowo powstrzymany. Rzut karny pewnie wykorzstal Chłądzyński. Na przerwę schodzilsmy z wynikiem 2:0, ale nasza gra nie była najlepsza. Kilka minut po przerwie w efekcie indywidualnych błędów w pole karne wpadł napastnik Kolejarza i starałem w długi róg pokonał Wijatę. Zrobiło się groźnie, na szczęście 4 min później Bartłomiejczyk dogral idealnie do Chłądzyńskiego i ten strzałem do pustej bramki dał prowadzenie 3:1. Od tego momentu mieliśmy co najmniej 3 sytuację żeby zamknąć mecz...a bramkę strzelił Kolejarz (3;2). Od tego momentu zaczęło się nerwowe odliczanie czasu i walka o każdy metr boiska. Końcówka to rzut rożny Kolejarza ...uderzenie głową i piłkę z linii bramkowej wybija Szklarek. Wprowadziliśmy piłkę do gry i po 90 min plus 4 doliczonych dowieźlismy wynik do końca.

Skład: Wijata, Trela, Orłowski, Ratajski, Grobelny (Śniegula), Lijek, Kałużny (Dziedzianowicz), Zalewski, Bartłomiejczyk, Kaczorowski, Chłądzyński (Wojtas)

KKS Koluszki - Kolejarz Łódź 3:2
gole: Daniel Chłądzyński x2, samobój